STREČOVÉ STANY

originálne a nápadité zastrešenie eventov

Strečové stany

veľkosti, materiály a príslušenstvo

mtagency-freeform-logoAk Vás strečové stany okúzlili rovnako ako nás, radi Vám poradíme s výberom toho pravého stanu. Veríme, že zo širokej palety veľkostí, tvarov, farebných prevedení a príslušenstva si vyberie naozaj každý. Sme naozaj hrdý, že Vám môžeme ponúknuť to najkvalitnejšie na trhu a to strečové stany, nazývané aj beduínske stany juhoafrického výrobcu Freeform Tents.

Predajom však naša starostlivosť nekončí, radi Vás privítame v „rodine“ FREEFORM a budeme radi ak budete naše služby využívať naďalej. Stan Vám postavíme, poradíme, zaučíme či pomôžeme vo Vašich plánoch so strečovými stanmi aj v budúcnosti.

Spoločnosť Freeform® vyrába viac ako 200 rôznych rozmerov strečových stanov avšak môžeme vyrobiť akúkoľvek veľkosť od 10-1000m². Na požiadanie vieme vyrobiť rôzne veľkosti, tvary či prevedenia. V ponuke sú aj špeciálne série stanov OCTA, MANTA alebo F1000 či zastrešenia na mieru.

Premeňte nedostatočne využívaný priestor vo vašom podniku, reštaurácii alebo nádvorí na priestor využiteľný po celý rok a za každého počasia. S našimi  odbornými znalosťami v oblasti dizajnu a produktami prémiovej kvality  Freeform® Vám môžeme ponúknuť perfektné riešenie – rýchlo a efektívne. Všetky prestrešenia na mieru sú navrhnuté tak čo najlepšie využili daný priestor, vieme zapracovať aj nedradičné prvy ako sú stromy, terasy, pergoly, schodiská a atypické steny. Široká ponuka farieb a možnosti brandingu Vám pomôžu z daného prietoru získať maximum.

zastresenie terasy
ohňuvzdorné
OHŇUVZDORNÉ

Certifikát ohňuvzdornosti pre globálny trh, ktorý potvrdzuje, že materiál z ktorých sú stany vyhotovené spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy.

vodeodoľné
VODEODOĽNÉ

Naše strečové stany sú vyhotovené z vodeodoľného a vysokopevného materiálu. Vďaka dvojitému šitiu a zváraniu sú aj stany 100% nepriepustné a trvanlivé.

antibakteriálne
ANTIBAKTERIÁLNE s UV

Pre zvýšenú životnosť a farebnú stálosť sú stany ošetrené antibakteriálnym, teflónovým a UV náterom, ktoré odpudzujú vlhkosť a zamedzujú tvorbe pliesní.

Strečové stany

Značka Freeform je synonymom vysokej kvality a bezpečnosti. Celý výrobný proces spĺňa najprísnejšie medzinárodné normy ISO 9001 a  medzinárodné bezpečnostné štandardy. Tkanina, z ktorej sú stany vyrobené, je 100-percentne vodeodolná aj ohňovzdorná. Navyše má antibakteriálnu a UV ochranu.

Máte záujem o kúpu strečového stanu?

STREČOVÉ STANY, nápadité a originálne zastrešenie..

Strečové stany

Farebné prevedenie a potlač stanov

S ľubovoľnou potlačou alebo logom sa stávajú strečové stany silným vizuálnym marketingovým nástrojom. Tento druh prezentácie využívajú veľmi úspešne napríklad značky ako Pepsi, Bacardi a Heineken. Obrandované stany sa uplatnia nielen v korporátnych aj public eventoch, ale tiež v dočasných či permanentných zastrešeniach kde svojim atraktívnym designom priťahujú pohľady.

Na výber je 11 základných farebných prevedení a to: biela – translucentná, biela – „blackout“, platinová, béžová, červená, čierna, tmavošedá, modrá, oranžová, ružová a žltá. Ak by ste si so základných farieb nevybrali, neváhajte, vieme Vám vyhotoviť stany aj vo vami zvolenej farbe a to už od minimálnych veľkostí.

farebné prevedenia_strečové stany
RÔZNE FARBY

11 základných farebných prevedení: biela translucentná, biela – „blackout“, platinová, béžová, červená, čierna, tmavošedá, modrá, oranžová, ružová a žltá

branding_strecove stany
MOŽNOSŤ POTLAČE

Možnosť vlastnej potlače či „brandingu“ pridáva strečovým stanom vysoký benefit, atraktivita takto vytvoreného dobre viditeľného priestoru je naozaj vysoká!

údržba_strečove stany
ĽAHKÁ ÚDRŽBA

Veľmi jednoduchá údržba a čistenie. V prípade poškodenia je možné stan veľmi ľahko opraviť bez straty funkčnosti či vodotesnosti dodávanou opravnou sadou.

stan_Heineken

Všetky naše stany sú ošetrené antibakteriánym náterom ktorý odpudzuje nečistoty a zabraňuje rastu plesní a spolu s UV stabilizátormi minimalizuje poškodenie slnečným žarením a plachty sú tak dlhodobo farebne stále.

Strečové stany spĺňajú požiarne normy: French M2; British 7837; AUS 1530.2. a CFSM Title19.

Beduínske stany

široká paleta veľkostí, tvarov a farebného prevedenia..

malé rozmery a váha
postavia aj dvaja
rýchla návratnosť